Hakkımızda

Florya bölgesinde 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz ve bu süre boyunca İTÜ, Boğaziçi , Floryum , TOTAL, gibi bir çok firma ve yerel / ticari müşterilere yardımcı olarak bu sektörde önemli miktarda deneyim kazandık. .

Ne kadar ödeyeceğim?

Eksperimiz , nakliye gereksinimlerinizi görüşmek için sizi ücretsiz olarak ziyaret edecek ve size ücretsiz, bağlayıcı olmayan yazılı bir teklif verecektir.

Sigortalı yapıyor musunuz?

Evet, menfaatiniz ve huzurunuz için tamamen sigortalıyız.

Bir kırılma olursa ne olur?

Beklenmedik bir şekilde bu durumun gerçekleşmesi durumunda, tüm kırılma taleplerini mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde ele alacağız.

Ambalaj kutuları ve ambalaj malzemeleri sağlıyor musunuz?

Evet, kutular, asılı gardırop kartonları, ambalaj bandı, balonlu naylon ve temiz kağıt mendil dahil olmak üzere çok çeşitli koruyucu ekipman tedarik ediyoruz.

Paketlememi yapar mısın?

Evet, tamamen eğitimli ve deneyimli kadromuz var. Kadın paketleyicilerle daha rahat hisseden müşterilerimiz için de bu düzenlemeyi yapabiliriz.

Peki ya depolama?

Depolama düzenlemelerimiz kapsamlıdır; hızlı ve verimli erişim sağlarken size mevcut en iyi fiyatları sunabiliriz. Depolama çözümlerimiz güvenlidir ve tamamen ısıtılır.

Piyanolar gibi Uzman Öğeler: Kuyruklu piyanom var – herhangi bir sorun yaratır mı?

Bu son derece uzmanlaşmıştır; onları sık sık taşırız, ancak çok fazla uzmanlık gerektirir ve ekstra bir ücret söz konusu olacaktır.

Yurtdışına taşınmaya ne dersiniz?

Sorun değil, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Tahminler: Geç saate kadar çalışıyorum – mesai saatinden sonra gelip beni görebilir misin?

Evet, tahmincilerimizden birinin sizin için en uygun zamanda sizi ziyaret etmesini ayarlayacağız.

Kırılırsan ne olur?

Tüm araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılır ve kusursuz yol kayıtları vardır, bu nedenle olası değildir. Her durumda, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımızdan emin olmak için arıza ve kurtarma kapsamındayız.